Napet obračun med Zagorjem in Ljubljano Palis končan z zmago gostov

Članska ekipa Zagorja se je 30.9.2023 pomerila z ekipo Ljubljana Palis v 6. krogu Regionalne ljubljanske lige. Naša ekipa je kljub borbeni predstavi na koncu izgubila s končnim izidom 2 : 3. Tekma se je odvijala na Mestnem stadionu Zagorje pred 150 navijači.

V prvem polčasu so gostje iz Ljubljane prevzeli pobudo in do polčasa dosegli dva zadetka. Proti koncu drugega polčasa so pobudo prevzeli Zagorjani in dosegli dva zadetka, a je zmanjkalo časa za popoln preobrat. Žal so en gol v začetnem delu drugega polčasa zabili tudi gostje. Zanimivo je, da so gostje iz Ljubljane prejeli kar šest rumenih kartonov, kar je jasno odražalo nekoliko trši pristop njihove ekipe. Strelca za našo ekipo sta bila Samir Smajlović in Luka Resnik.

Kljub porazu smo ponosni na srčno igro naših igralcev in verjamemo, da se bomo hitro pobrali ter nadaljevali z zmagami v nadaljevanju sezone. Ocena poznavalcev je enotna – če bi celo tekmo igrali tako kot zadnjih 20 minut tekme, lahko premagamo vsakega nasprotnika.

Hvala vsem navijačem, ki ste nas podpirali danes na stadionu.